Sprzęt muzyczny

 

 

Początki działalności firmy sięgają roku 1991

Skrzynia na kompaktowe efekty brzmieniowe

lub podłogowe procesory efektów - Pedalboard

Pedalboard - ten typ opakowania jest przeznaczony do bezpiecznego transportu i wygodnej eksploatacji kompaktowych efektów brzmieniowych lub podłogowych procesorów efektów. Skrzynia ma konstrukcję typu combo (płaska podstawa skrzyni i głębokie wieko). Po odłączeniu wieka na podłodze pozostaje podstawa skrzyni wraz z zamontowanymi na niej efektami. Efekty mogą być przymocowane do podstawy za pomocą taśmy łączącej typu Velcro (rzepy) lub też umieszczone w specjalnie przygotowanych otworach wykonanych w grubej i sztywnej gąbce.

 

Pierwszy z wariantów pozwala na dowolne konfigurowanie efektów, natomiast drugi zalecany jest w przypadku ściśle zdefiniowanego układu konkretnych modeli efektów. Wieko może być wyklejone gąbką typu "foremka na jajka", która to zapewnia punktowy docisk wieka do urządzeń.Skrzynia jest wykonana z wodoodpornej sklejki i posiada krawędzie zabezpieczone profilami aluminiowymi. Narożniki są dodatkowo chronione stalowo-cynkowymi okuciami. Ten typ opakowania jest wyposażany w zamki typu walizkowego lub motylkowe, zawiasy rozłączalne, plastikową rączkę i gumowe nóżki.

 

Pedalboard Standard

 

Jest to podstawowa wersja skrzyń typu Pedalboard. Podstawa skrzyni jest wykonana z gotowego profilu i posiada wysokość ok. 4 cm. Wnętrze i boki podstawy oraz wieka są wyklejone gąbką oraz tkaniną typu koc. Dodatkowy blok gąbki o grubości 15 mm wypełniający całą podstawę służy do zamocowania efektów. Wieko jest mocowane za pomocą dwóch zamków i dwóch zawiasów rozłączalnych lub czterech zamków.

Pedalboard Standard

Pedalboard Standard

Pedalboard Standard

Pedalboard Standard

Copyright Paco Cases 2017