Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 

KONSTRUKCJA

Opakowania transportowe firmy Paco Cases są wykonywane zgodnie z technologią określaną jako
flight cases
lub technologią Top Style.

Ze względu na kształt, wielkość i sposób otwierania skrzyni dzieli się je na następujące grupy:

WALIZKI

WALIZKI - całkowita wysokość skrzyni nie przekracza jej szerokości lub głębokości. Wysokość wieka nie przekracza wysokości podstawy skrzyni. Wieko jest otwierane na jeden z boków i może być zainstalowane na zawiasie rozłączalnym. Rączka montowana jest na podstawie (korpusie) skrzyni. Wielkość walizek zwykle nie przekracza wymiarów 80 × 50 × 25 cm (szerokość × głębokość × wysokość). (do góry)

walizki - klasyfikacja

 

KUFRY

KUFRY - całkowita wysokość skrzyni przekracza jej szerokość lub/i głębokość. Wysokość wieka nie przekracza wysokości podstawy skrzyni. Wieko jest otwierane na jeden z boków i może być zainstalowane na zawiasie rozłączalnym. Zwykle rączka jest umieszczona na wieku. Opcjonalnie mogą być zamontowane dodatkowe rączki na bokach podstawy (korpusu) skrzyni. Wielkość kufrów zwykle nie przekracza wymiarów 80 × 50 ×50 cm (szerokość × głębokość × wysokość). (do góry)

kufry - klasyfikacja

 

SKRZYNIE

SKRZYNIE - opakowania, których wymiary przekraczają wartości podane w odniesieniu do walizek i kufrów lub też posiadają odmienną konstrukcję są potocznie określane jako skrzynie. Przykładem skrzyń mogą być opakowania na urządzenia w obudowach rack 19", duże skrzynie techniczne i zbiorcze, mobilne szafy ubraniowe itp. W tej grupie znajdują się tradycyjne opakowania typu combo - wieko jest całkowicie odłączane od podstawy skrzyni, a jego wysokość znacznie przekracza wysokość podstawy skrzyni.

skrzynia - rack 19"skrzynia technicznaskrzynia typu combo

(do góry)


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved