Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Skrzynie na wzmacniacze i kolumny głośnikowe

Skrzynie na wzmacniacze i kolumny głośnikowe są wykonywane w technologii flight cases. W zależności od potrzeb skrzynie te mogą być wykonane w kliku wariantach konstrukcyjnych. Niezależnie od wariantu podstawowym materiałem wykorzystanym do ich budowy jest wodoodporna sklejka pokryta szeroką gamą oklein (powłoką fenolową, grubą folią aluminiową lub twardymi kolorowymi foliami PCV). Krawędzie skrzyń są zabezpieczone profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo chronione stalowo-cynkowymi okuciami. W zależności od wielkości skrzyni i przenoszonych obciążeń montowane są dwa lub cztery zamki motylkowe.
Skrzynia na wzmacniacz - Seria CC

Małe skrzynie mogą być wyposażone tylko w jedną gumową rączkę wzmocnioną taśmą stalową, natomiast w dużych skrzyniach stosuje się dwie lub cztery metalowe rączki wpuszczane w ich boki. W skrzyniach na wzmacniacze i kolumny głośnikowe mogą być montowane nóżki gumowe, podwozia z kółkami lub drewniane płozy.

Skrzynie typu combo - Seria CC, CC Slanted, CH, DC

Skrzynie typu combo - to podstawowy wariant konstrukcyjny skrzyń na wzmacniacze i kolumny głośnikowe. Podstawa skrzyni jest bardzo niska, natomiast wieko stanowi główny element skrzyni. Po zdjęciu wieka (mocowanego do podstawy skrzyni za pomocą dwóch lub czterech zamków motylkowych) wzmacniacz lub kolumna głośnikowa może pozostać na podstawie skrzyni. Rączki są zamontowane na wieku. Podstawa skrzyni może być wyposażona w nóżki gumowe, podwozie z kółkami lub drewniane płozy. Wnętrze skrzyni jest wyklejone twardą gąbką techniczną o podwyższonej żywotności. Dodatkowe klocki z gąbki wklejone w środku skrzyni stabilizują ustawienie wzmacniacza lub kolumny głośnikowej podczas jej transportu. Skrzynie typu combo znajdują zastosowanie wobec wszystkich typów wzmacniaczy (head, combo z otwartą lub zamkniętą ścianą tylną) oraz kolumn głośnikowych (skrzynie proste i ścięte oraz typu monitor).

Seria CC

Seria CC to skrzynie przeznaczone przede wszystkim na wzmacniacze instrumentalne w wersji combo oraz kolumny głośnikowe. Równie często wykonuje się je na urządzenia, z których można korzystać bez potrzeby ich zdejmowania z podstawy skrzyni. Ściany skrzyń są zrobione z wodoodpornej sklejki o grubości 6 mm. Krawędzie kufrów są zabezpieczone szerokimi profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione solidnymi okuciami kulowymi. Wieko jest zamykane za pomocą czterech zamków motylkowych. W skrzyniach serii CC są montowane dwie rączki kasetonowe umieszczone na bokach skrzyni (dodatkowo rączka gumowa na ścianie górnej w modelu CC-552). Podstawa skrzyni jest wyposażona w cztery kółka o średnicy 50 lub 80 mm (dwa z nich posiadają hamulce). Wnętrze skrzyń jest wyklejone gąbką techniczną o grubości 10 mm. Standardowo skrzynie serii CC są oferowane w wykończeniu fenolowym.

Opcje:

  • wykończenie Alu lub PVC (kolory)
  • dostosowanie wymiarów skrzyń pod konkretne potrzeby użytkownika,
  • zabudowa wnętrza skrzyń pod konkretne potrzeby użytkownika.
Model Wymiary s×w×g (mm) do
Cechy
CC-552 500×500×250 100 kg
3 rączki, 4 zamki, koła 50 mm
CC-653 600×500×300 100 kg
2 rączki, 4 zamki, koła 80 mm
CC-773 700×700×350 100 kg
2 rączki, 4 zamki, koła 80 mm
CC-884 800×800×400 100 kg
2 rączki, 4 zamki, koła 80 mm
kliknij na ilustrację, aby ją powiększyć
 
Seria CC (widok z przodu) Seria CC (widok z boku)
 
Seria CC - skrzynia zamknięta Seria CC - podstawa i wieko
 
Seria CC - Combo Laney Seria CC - Combo Fender
 
Seria CC - Combo Fender Seria CC - Combo Fender

Kolory wykończeń skrzyń


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved