Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Futerały na instrumenty dęte

W ofercie firmy Paco Cases znajduje się grupa futerałów przeznaczona do ochrony instrumentów dętych. Futerały na tę grupę instrumentów są wykonywane w technologii Top Style lub flight cases. Wszystkie futerały na instrumenty dęte mają postać regularnej bryły sześciennej.

Futerały wykonane w technologii Top Style mają postać lekkich, bardzo estetycznych walizek lub kufrów i są polecane muzykom, którzy potrzebują pewnej ochrony swoich instrumentów z jednoczesnym zachowaniem dużej funkcjonalności samego opakowania (walory użytkowe). Materiałem używanym do produkcji futerałów w technologii Top Style jest wodoodporna sklejka pokryta szeroką gamą oklein (powłoką fenolową, folią aluminiową, kolorowymi foliami PCV). Szkielet futerału tworzą półokrągłe profile aluminiowe typu Top Style. Narożniki futerału są wykonane z czarnego tworzywa ABS. Wieko z podstawą skrzyni łączą zamki walizkowe lub małe zamki motylkowe. W zależności od wielkości futerału i jego stylistyki montowane są różnego typu rączki (plastikowe lub skórzane). Wnętrze skrzyni jest wyklejone specjalną gąbką techniczną o podwyższonej żywotności. Zastosowanie ruchomych przegród pozwala na dowolną zabudowę wnętrza skrzyni i zoptymalizowanie ułożenia instrumentu oraz akcesoriów. Opcjonalnie wnętrze futerału może być wyklejone miękką tkaniną. Na zamówienie środek futerału może być wyklejony blokiem gąbki, który składa się z wzajemnie połączonych małych komórek. Usunięcie poszczególnych komórek pozwala na precyzyjne dostosowanie wnętrza skrzyni do kształtu instrumentu.

Futerały wykonane w technologii flight cases są przeznaczone do ochrony instrumentów w każdych warunkach, nawet najbardziej ekstremalnych. Bardzo solidna konstrukcja tych futerałów doskonale sprawdza się podczas przewożenia dużej ilości instrumentów na trasach koncertowych całych orkiestr czy też w trakcie transportu lotniczego. Krawędzie skrzyni wykonanej z wodoodpornej sklejki są chronione profilami aluminiowymi, a narożniki dodatkowo wzmocnione stalowo-cynkowymi okuciami. Zastosowanie zamków motylkowych gwarantuje pewność zamknięcia futerału. Wnętrze futerału jest wykończone w podobny sposób, jak w przypadku opakowań wykonanych w technologii Top Style.

Muzycy korzystający z naszych futerałów na instrumenty dęte


kliknij na ilustrację, aby ją powiększyć
 
futerał na trąbkę futerał na trąbkę
futerał na trąbkę futerał na trąbkę
 
futerał na trąbkę futerał na trąbkę
futerał na trąbkę futerał na trąbkę
 
futerał na róg futerał na róg
futerał na róg futerał na róg
 
futerał na róg futerał na róg
futerał na róg futerał na róg
 
futerał na saksofon tenorowy futerał na saksofon barytonowy
futerał na saksofon tenorowy futerał na saksofon barytonowy
 
Futerał na saksofon Futerał na saksofon
futerał na saksofon tenorowy futerał na saksofon tenorowy
 
futerał na klarnet basowy futerał na trąbkę
futerał na klarnet basowy futerał na trąbkę


Kolory wykończeń skrzyń


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved