Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główn±
 
 
 
Walizki i kufry na mikrofony
.


Mikrofony s± bardzo wrażliwymi urz±dzeniami na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczenie podczas transportu i przechowywania. W ofercie firmy Paco Cases znajduje się kilka typów walizek i kufrów na mikrofony. S± one wykonywane w technologii flight cases lub Top Style. Ten typ opakowań jest oferowany w pełnej gamie dostępnych wykończeń.


Model Mic-8

Walizka na 8 mikrofonów

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Style. W ¶rodku walizki znajduje się specjalny wkład z g±bki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone g±bk± typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikow± r±czkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-8 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.
Model Mic-8
Model Mic-14

Walizka na 14 mikrofonów

Walizka o standardowej konstrukcji wykonana według technologii flight cases lub Top Style. W ¶rodku walizki znajduje się specjalny wkład z g±bki o wymiarach 785 × 40 × 290 mm (szer × wys × gł), który posiada trzyna¶cie miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone g±bk± typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikow± r±czkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-14 jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

kliknij na ilustrację, aby j± powiększyć
 
Model Mic-14
Model Mic-14
Model Mic-14
Model Mic-14
Model Mic-16 2K

Walizka na 16 mikrofonów - 2 komory

Walizka o konstrukcji z dwoma przeciwległymi wiekami wykonana w technologii flight cases lub Top Style. W ¶rodku walizki, w każdej z komór, znajduje się specjalny wkład z g±bki o wymiarach 445 × 65 × 318 mm (szer × wys × gł), który posiada siedem miejsc na mikrofony o tradycyjnym kształcie oraz szeroka i długa komora na np. dodatkowy mikrofon bezprzewodowy lub dodatkowe akcesoria. Wieko walizki jest wyklejone g±bk± typu foremka na jajka. Standardowo walizka jest wyposażona w zamki typu walizkowego, plastikow± r±czkę oraz małe narożniki kulowe. W wersji podstawowej Model Mic-16 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

kliknij na ilustrację, aby j± powiększyć
 
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K
 
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K
Model Mic-16 2K


Model Mic-15 2K

Kufer na 15 mikrofonów - 2 komory

Kufer na 15 mikrofonów posiada dwie niezależnie komory i jest wykonany w technologii flight cases. Górna komora jest podzielona na dwa sektory. W pierwszym z nich znajduje się wkład na 15 mikrofonów, które umieszczane s± w pozycji pionowej. Drugi sektor przewidziany jest na dodatkowe akcesoria lub mikrofon o nietypowych kształtach. Dolna komora jest przewidziana na dodatkowe akcesoria. Zarówno wieko jak i dolna komora s± zamykane za pomoc± zamków motylkowych. Wieko jest wyklejone g±bk± typu formeka na jajka. Kufer posiada jedn± gumow± r±czkę, która jest umieszczona na wieku. W wersji podstawowej Model Mic-15 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-15 2K


Model Mic-24 2K

Kufer na 24 mikrofony - 2 komory

Kufer na 24 mikrofony posiada dwie niezależnie komory i jest wykonany w technologii flight cases. Górna komora jest podzielona na dwa sektory. W pierwszym z nich znajduje się wkład na 24 mikrofony, które umieszczane s± w pozycji pionowej. Drugi sektor przewidziany jest na dodatkowe akcesoria lub mikrofony o nietypowych kształtach. Dolna komora jest przewidziana na dodatkowe akcesoria. Zarówno wieko jak i dolna komora s± zamykane za pomoc± zamków motylkowych. Wieko jest wyklejone g±bk± typu formeka na jajka. Kufer posiada jedn± gumow± r±czkę, która jest umieszczona na wieku. W wersji podstawowej Model Mic-15 2K jest oferowany w wykończeniu fenolowym.

Model Mic-24 2K

kliknij na ilustrację, aby j± powiększyć
 
Model Mic-24 2K
Model Mic-24 2K
Model Mic-24 2K
Model Mic-24 2K (dolna komora)
powrót do góry


Walizki i Kufry na mikrofony - wersje specjalne

kliknij na ilustrację, aby j± powiększyć
 
Model Mic-4
Model Mic-4
Model Mic-4
Model Mic-4
 
Model Mic-8v2
 
Model Mic-8v2
.

Paco Cases Webshop  Kup skrzynię na mikrofony w naszym sklepie internetowym Paco Cases Webshop

Muzycy korzystaj±cy z naszych skrzyń na instrumenty muzyczne


Kolory wykończeń skrzyń

.

 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved