Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Skrzynia na kompaktowe efekty brzmieniowe
lub podłogowe procesory efektów - Pedalboard

Pedalboard - ten typ opakowania jest przeznaczony do bezpiecznego transportu i wygodnej eksploatacji kompaktowych efektów brzmieniowych lub podłogowych procesorów efektów. Skrzynia ma konstrukcję typu combo (płaska podstawa skrzyni i głębokie wieko). Po odłączeniu wieka na podłodze pozostaje podstawa skrzyni wraz z zamontowanymi na niej efektami. Efekty mogą być przymocowane do podstawy za pomocą taśmy łączącej typu Velcro (rzepy) lub też umieszczone w specjalnie przygotowanych otworach wykonanych w grubej i sztywnej gąbce.
Peedalboard

Pierwszy z wariantów pozwala na dowolne konfigurowanie efektów, natomiast drugi zalecany jest w przypadku ściśle zdefiniowanego układu konkretnych modeli efektów. Wieko może być wyklejone gąbką typu "foremka na jajka", która to zapewnia punktowy docisk wieka do urządzeń.Skrzynia jest wykonana z wodoodpornej sklejki i posiada krawędzie zabezpieczone profilami aluminiowymi. Narożniki są dodatkowo chronione stalowo-cynkowymi okuciami. Ten typ opakowania jest wyposażany w zamki typu walizkowego lub motylkowe, zawiasy rozłączalne, plastikową rączkę i gumowe nóżki.

Pedalboard Standard

Jest to podstawowa wersja skrzyń typu Pedalboard. Podstawa skrzyni jest wykonana z gotowego profilu i posiada wysokość ok. 4 cm. Wnętrze i boki podstawy oraz wieka są wyklejone gąbką oraz tkaniną typu koc. Dodatkowy blok gąbki o grubości 15 mm wypełniający całą podstawę służy do zamocowania efektów. Wieko jest mocowane za pomocą dwóch zamków i dwóch zawiasów rozłączalnych lub czterech zamków.

kliknij na ilustrację, aby ją powiększyć
 
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard
 
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard
Pedalboard Standard

Paco Cases Webshop  Kup Pedalboard w naszym sklepie internetowym Paco Cases Webshop

Gitarzyści korzystający z naszych skrzyń na sprzęt gitarowy

Firma wykonuje też opakowania według indywidualnych potrzeb Klientów.

Kolory wykończeń skrzyń

Zalecamy stosowanie profesjonalnych rozwiązań zasilania efektów oferowanych przez firmę Yankee.
Szczegóły na www.yankee.net.pl


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved