Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Serie Rack (Typ SSP, SSU oraz SSM) stanowią ogniwo pośrednie pomiędzy typowymi opakowaniami rack a meblami studyjnymi na urządzenia panelowe 19". Cechują się one bardziej estetycznym wyglądem, jednak nieco mniejszą zdolnością do przenoszenia dużych obciążeń. Z tego też względu są polecane do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych lub w zastosowaniach stacjonarnych. Skrzynie nie posiadają pokryw - dostęp do zainstalowanych urządzeń jest możliwy zarówno od przodu, jak i od tyłu skrzyń. Materiałem z jakiego wykonane są skrzynie jest wodoodporna sklejka lub płyta MDF. Skrzynie wykończone są specjalnym lakierem.
Rack Typ SSM

Zestaw Rack Typ SSM sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego przemieszczania sprzętu, a w dodatku musi on być skonfigurowany modułowo. Rack Typ SSM znajduje zastosowanie w odniesieniu do sprzętu medycznego, technicznej aparatury pomiarowej, w systemach prezentacyjnych itp. W skład całego zestawu wchodzą skrzynie o trzech różnych konstrukcjach. Skrzynie mają standardową głębokość 45 cm

Jednostka górna SSM-T to pomniejszona skrzynia typu SSU. Posiada ona skośnie ściętą ścianę górną, na której jest zainstalowana szyna mocująca. Druga szyna jest zainstalowana na ścianie przedniej. Skrzynia jest wyposażona w gumową rączkę, którą wzmocniono taśmą stalową, gumowe nóżki oraz w plastikowe narożniki. Wysokość tej jednostki może wynosić od 2 do 6 U, a dopuszczalne obciążenie to 15 kg.

Jednostka środkowa SSM-M to typowa skrzynia prostokątna z szyną mocującą zainstalowaną z przodu. Skrzynia jest wyposażona w plastikowe narożniki, gumowe nóżki oraz gumową rączkę wzmocnioną taśmą stalową. Wysokość tej jednostki może wynosić od 2 do 6 U, a dopuszczalne obciążenie to 15 kg.

Jednostka dolna SSM-B posiada prostokątną skrzynię z przednią i tylną szyną mocującą. Skrzynia jest przystosowania do zamontowania na podwoziu z kółkami. Podobnie jak w przypadku jednostki środkowej również skrzynia jednostki dolnej jest wyposażona w plastikowe narożniki oraz gumową rączkę wzmocnioną taśmą stalową. Wysokość tej jednostki wynosi od 4 do 12 U, a dopuszczalne obciążenie to 100 kg.

TYP SSM
wysokość w U
wysokość w mm
obciążenie w kg
SSM-T45 jednostka górna
od 2 do 6 U
od 88,9 do 266,7 mm
do 15 kg
SSM-M45 jednostka środkowa
od 2 do 6 U
od 88,9 do 266,7 mm
do 15 kg
SSM-B45 jednostka dolna
od 4 do 12 U
od 177,8 do 533,4 mm
do 100 kg

kliknij na ilustrację, aby ją powiększyć
 
Rack SSM - jednostka górna
Rack SSM - jednostka środkowa
Rackl SSM - jednostka dolna
Rack SSM
jednostka górna
Rack SSM
jednostka środkowa
Rack SSM
jednostka dolna

1 cal = 1' = 25,4 mm
19'= 482,6 mm (~483 mm)
1U (HE) = 1,75 cala = 44,45 mm (~45 mm)
1lb (pound) = 0,454 kg

Kolory wykończeń skrzyń


Paco Cases Photo Gallery  Odwiedź galerię fotografii skrzyń firmy Paco Cases *racki* Paco Cases Photo Gallery

powrót do góry

Rack Typ SSU Rack Typ SSM Rack Typ RSP Rack Typ RSU Rack Typ MSD Rack Typ SRS  

 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved