Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Rack Typ SSU Rack Typ SSM Rack Typ RSP Rack Typ RSU Rack Typ MSD Rack Typ SRS  

Opakowania transportowe standard RACK 19"


Opakowania transportowe typu rack są przeznaczone do ochrony urządzeń umieszczonych w obudowach o znormalizowanej szerokości wynoszącej 19" (482,6 mm) oraz wysokości będących krotnością wymiaru określanego jako Unit [(1U = 1,75"= 44,45 mm) (~45 mm)]. Obudowy rack 19" są przystosowane do montowania ich za pomocą śrub do szyn biegnących wzdłuż bocznych ścian opakowania bądź też do szyn samonośnego stelażu. W opakowaniach transportowych są stosowane dwa podstawowe typy szyn mocujących: szyny aluminiowe i szyny stalowe.

Szyny aluminiowe

umożliwiają montowanie urządzeń na dowolnej długości szyny. Szyny aluminiowe cechują się niewielką wagą przy zachowaniu dużej sztywności i odporności na zniszczenie. Istnieje kilka modeli szyn aluminiowych różniących się konstrukcją i przeznaczeniem.

szyna aluminiowa z jednym kanałem

Szyna aluminiowa z jednym kanałem mocującym przystosowanym do kwadratowych nakrętek z podkładką sprężynującą. Kanał mocujący bezpośrednio przylega do boku skrzyni. Ten model przeznaczony jest do mocowania urządzeń z przodu skrzyni.

szyna aluminiowa z dwoma kanałami

Szyna aluminiowa z dwoma kanałami mocującymi ustawionymi względem siebie pod kątem 90 stopni i przystosowanymi do nakrętek sześciokątnych. Kanały mocujące bezpośrednio przylegają do boku skrzyni. Ten model jest przeznaczony do mocowania paneli z tyłu skrzyni. Kanał wewnętrzny można wykorzystać m.in. do zamontowania dodatkowych podpórek stabilizujących położenie urządzeń o dużej wadze - np. bardzo ciężkich wzmacniaczy mocy.

szyna aluminiowa z jednym kanałem mocującym

Szyna aluminiowa z jednym kanałem mocującym przystosowanym do nakrętek sześciokątnych. Przesuwaniu się nakrętek wzdłuż kanału mocującego zapobiega specjalna rozporowa uszczelka gumowa. Kanał mocujący jest odsunięty od ściany skrzyni o ok. 10 mm, co pozwala na swobodniejsze instalowanie urządzeń na szynie.
Kup taką szynę w naszym sklepie internetowym.

szyna aluminiowa z dwoma kanałami mocującymi

Szyna aluminiowa z dwoma kanałami mocującymi przystosowanymi do nakrętek sześciokątnych. Przesuwaniu się nakrętek zapobiegają specjalne rozporowe uszczelki gumowe. Ten model szyny jest przeznaczony do montowania paneli z tyłu skrzyni. Czołowa szyna mocująca jest odsunięta od ściany skrzyni o ok. 10 mm, co pozwala na swobodniejsze instalowanie paneli. Szyna wewnętrzna umożliwia montowanie podpórek stabilizujących położenie urządzeń o dużej wadze - np. bardzo ciężkich wzmacniaczy mocy.
Kup taką szynę w naszym sklepie internetowym.

szyna aluminiowa w postaci typowego kątownika

Szyna aluminiowa w postaci typowego kątownika z wieloma kwadratowymi otworami umożliwiającymi zainstalowanie paneli. Do tego typu szyny są przeznaczone kwadratowe nakrętki mocujące z podkładką sprężynującą. Szyna ta może być montowana zarówno z przodu jak i z tyłu skrzyni.


Szyny stalowe

posiadają rząd kwadratowych otworów umożliwiających zainstalowanie paneli. Przeznaczone są do montowania bardzo ciężkich urządzeń i budowania samodzielnych konstrukcji nośnych. Dostępne są dwa typy tych szyn.

szyna stalowa w postaci kątownika

Szyna stalowa w postaci kątownika z jednym rzędem kwadratowych otworów mocujących. Do tej szyny przeznaczone są kwadratowe nakrętki mocujące z podkładką sprężynującą.
Kup taką szynę w naszym sklepie internetowym.

 

szyna stalowa z dwoma rzędami kwadratowych otworów mocujących

Szyna stalowa z dwoma rzędami kwadratowych otworów mocujących rozmieszczonych względem siebie pod kątem 90 stopni. Jest to szyna przeznaczona do montowania z tyłu skrzyni. Otwory boczne pozwalają na montowanie podpórek stabilizujących położenie urządzeń o dużej wadze.
Kup taką szynę w naszym sklepie internetowym.

W celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem powierzchni paneli czołowych, podczas montowania ich na szynach stosowane są specjalne plastikowe podkładki.

Paco Cases Webshop  Kup szyny rack w naszym sklepie internetowym Paco Cases Webshop


Paco Cases Photo Gallery  Odwiedź galerię fotografii skrzyń firmy Paco Cases *racki* Paco Cases Photo Gallery

powrót do góry

Rack Typ SSU Rack Typ SSM Rack Typ RSP Rack Typ RSU Rack Typ MSD Rack Typ SRS  

 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved