Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główn±
 
 
 
Aktówki

Paco Cases posiada w swojej ofercie szerok± gamę walizek i kuferków przeznaczonych do przenoszenia dokumentów, zwanych potocznie aktówkami lub dyplomatkami. Wszystkie modele mog± być wykonane w technologii Top Style lub flight cases. Walizki s± wykańczane wewn±trz cienk± g±bk± techniczn± lub tkanin± typu koc. W wieku lub na ¶cianie bocznej jest montowany wkład na dokumenty wykonany z czarnego PCV o wielko¶ci 436 × 290 mm. Posiada on trzy przegrody na dokumenty formatu A4, kieszonkę na np. kalkulator, trzy miejsca na długopisy i mał± przegrodę na np. wizytówki. Opcjonalnie mog± być montowane kieszonki formatu 15 × 15 cm z zamkiem błyskawicznym. Kieszonki s± mocowane na zaczepach typu Velcro (rzepy). W podobny sposób mog± być montowane paski formatu 275 × 80 mm z pięcioma elastycznymi zaczepami.

Z zewn±trz aktówki mog± być wykańczane różnego typu materiałami: kolorowymi powłokami fenolowymi, twardymi kolorowymi foliami PCV, grub± foli± aluminiow± lub specjalnymi laminatami.

Kuferek "KD-1"

Kuferek "KD-1" jest wykonywany w technologii flight cases lub Top Style. Jego wymiary zewnętrzne to 48,5 × 41,5 × 11,5 × cm (szer × wys × głęb). Cech± szczególn± tej konstrukcji jest odchylana na zawiasie ¶ciana przednia, dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobry dostęp do wnętrza kuferka. W kuferku KD-1 montowane s± małe zamki motylkowe oraz skórzana r±czka.

Paco Cases Webshop  Kup skrzynię w naszym sklepie internetowym Paco Cases Webshop

Firma wykonuje opakowania według indywidualnych potrzeb Klientów.


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved