Powrót do strony głównej
Paco Cases - Powrót do strony głównej Napisz do nas
Mapa witryny Paco Cases
Powrót na stronę główną
 
 
 
Skrzynie na sprzęt komputerowy - seria "ADP"

Skrzynie na sprzęt komputerowy są oferowane po wspólną nazwą "ADP" (Anti Damage Protection). W zależności od potrzeb i wielkości zestawu komputerowego lub poszczególnych jego składników, opakowania ADP mogą mieć różną formę - na same notebooki, notebooki z durkarkami, ekrany LCD, czy całe zestawy komputerowe. Materiałem wykorzystywanym do produkcji konstrukcji nośnej jest wodoodporna sklejka i profile aluminiowe. Narożniki są zabezpieczane okuciami stalowo-cynkowymi. Wnętrze skrzyń jest wyklejone specjalną pianką techniczną o podwyższonej żywotności. W opakowaniach ADP są stosowane różnego typu zamki, rączki oraz inne akcesoria.

ADP-N Standard - Walizeczki na notebooka

W celu zoptymalizowania użyteczonści opakowania, proponujemy wykonanie walizki idealnie dopasowanej do danego modelu notebooka. W większości wypadków konstrukcja walizeczki pozwala na korzystanie z komputera bez potrzeby wyjmowania go z opakowania. W konstrukcjach specjalnych walizek zmodyfikowane wieko otwiera się tylko na długości odpowiadającej pokrywie notebooka. Wieko walizki dosunięte do pokrywy notebooka działa jak osłona przeciwsłoneczna, skutecznie eliminując refleksy pojawiające się na matrycy LCD. Za notebookiem przewidziano miejsce na zasilacz sieciowy 230 V. Z tyłu lub boku walizeczki znajduje się gniazdo zasilania sieciowego 230 V. Ułożenie notebooka pozwala na korzystanie ze wszystkich gniazd i napędów. Pod notebookiem znajdują się przedziały na płyty CD, dyskietki i niezbędne przewody. Duża sztywność walizeczki gwarantuje bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie sklejki oraz gąbek technicznych zapewnia niski współczynnik przenikalności cieplnej, co dodatkowo chroni przed niekorzystnym wpływem niskich temperatur.

Paco Cases Photo Gallery  Odwiedź galerię fotografii skrzyń firmy Paco Cases *sprzęt multimedialny* Paco Cases Photo Gallery

Kolory wykończeń skrzyń


 
© Paco Cases, Wszelkie Prawa Zastrzeżone - All Rights Reserved